جستجو:       جستجوی پیشرفته    ورود / ثبت نام      
 سبد خرید شما خالیست !

جمعه, 24 آذر, 1396    مستند جنگ ژاپن Japan’s War
    
مستند جنگ ژاپن Japan’s War
کد محصول: 782
1 عدد دی وی دی  

قیمت : 2,500  تومان
 
 

1 دانلود مستند جنگ ژاپن Japans War

» نام مستند: جنگ ژاپن

» نام انگلیسی: Japan’s War

» کشور تولید کننده: آمریکا

»کارگردان: David Batty

» زبان: انگلسیی

» زمان: ۹۰ دقیقه

» کیفیت: خیلی خوب / avi

» اطلاعات فیلم در:

1 دانلود مستند جنگ ژاپن Japans War

مستندی که امروز توسط وبسایت تخصصی فیلم های مستند برای شما هم وطنان عزیز آماده شده است، مستندی است که بررسی نقش و عملکر ژاپن در جنگ جهانی دوم می پردازد. مستند حاضر که تصاویری کم یاب از نبرد نیروی های مختلف هوایی، دریایی و زمینی ارتش ژاپن را به مخاطبان ارائه می دهد، به تحلیل نقش ژاپن در شرایط جنگ جهانی دوم مخصوصا رویایی با ارتش ایالات متحده آمریکا می پردازد. تماشای این مستند را به همه ی علاقه مندان به مستند های تاریخی و نظامی توصیه می کنیم. در ادامه تصاویری از صحنه های مختلف فیلم و توضیحات تکمیلی در مورد نقش و عملکرد ژاپن در جنگ جهانی دوم ارائه خواهد شد.

هیرو هیتو امپراتور ژاپن یکم دسامبر سال ۱۹۴۱ و سه روز پس از اینکه دولت آمریکا همه موافقتنامه های بازرگانی خودرا با ژاپن لغو کرد دستور صدور اعلان جنگ به آمریکا را امضاء کرد، اما تا هفتم دسامبر که ناوگان ژاپن به پایگاه نظامی آمریکا در پرل هابور (هاوایی) شبیخون زد محرمانه مانده بود و یک روز پس از این شبیخون به دولت آمریکا ابلاغ شد. در این شبیخون به پایگاه پرل هاربور شدیدا آسیب وارد آمد و آمریکا تلفات سنگین متحمل شد. دولت آمریکا هشتم دسامبر متقابلا به امپراتوری ژاپن اعلان جنگ داد.  به نظر مولفان تاریخ جنگ جهانی دوم، روزولت رئیس جمهور وقت آمریکا با محاسبه دقیق و با هدف خروج کامل آمریکا از بقایای رکود اقتصادی بزرگ و ابرقدرت کردن این کشور وارد جنگ جهانی دوم شد و یکی از گامهای او لغو قراردادهای تجاری با ژاپن و قطع صدور نفت توسط کمپانی های آمریکایی به ژاپن بود. روزولت اطمینان داشت که خاک آمریکارا که میان دو اقیانوس قرار گرفته است صحنه جنگ نخواهد شد.

2 دانلود مستند جنگ ژاپن Japans War

سی ام نوامبر ۱۹۴۱ «توجو» نخست وزیر ژاپن در نطقی آمریکا و انگلستان را شدیدا مورد انتقاد قرار داده و گفته بود که این دو دولت مردم آسیا را از دیرزمان به بردگی کشیده و استثمار می کنند، جزایر اقیانوس های هند و آرام را بدون حق مالک شده اند و راهی نیست مگر اخراج آنها از آسیا و جزایر با قوه قهریه. آسیا نیاز به پاکسازی خونین خود از سلطه و نفود اروپاییان و دولت واشنگتن دارد. چند ساعت پس از اعلان جنگ متقابل آمریکا به ژاپن، انگلستان در کنار آمریکا قرار گرفت و چرچیل اعلام داشت که در جنگ با ژاپن، انگلستان با آمریکا خواهد بود. دولت آمریکا سه روز بعد (۱۱ دسامبر) به آلمان و ایتالیا هم اعلان جنگ داد و بطور کامل در هر دو جبهه (اروپا و شمال آفریقا ـ خاور دور) وارد معرکه شد و در سال ۱۹۴۵ به همانگونه که روزولت پیش بینی کرده بود از زیر خرابه های جنگ به صورت یک ابرقدرت سربرآورد و اجرای طرح مارشال و برنامه های مالی و اقتصادی دیگر «دلار» خودرا پول بین المللی کرد که از سال ۲۰۰۸ تحت فشار شدید و کاهش ارزش برابری است و مرحله حساسی را می گذراند. روزولت پس از دادن اعلان جنگ، در یک پیام رادیویی از مردم آمریکا خواست که خود را برای تحمل یک جنگ طولانی و احیانا پرتلفات آماده کنند که همراه با دشواری های فراوان و جیره بندیبرای مشاهده ی پکیج های ویژه فیلم های مستند اینجا را کلیک کنید.
برای دانلود رایگان فیلم های مستند اینجا را کلیک کنید.
برای مشاهده ی سایت تخصصی فیلم های انیمیشن اینجا را کلیک کنید.  محصولات مرتبط

سری کامل مستند نبرد های هوایی History Chanel Dogfight

مستند جهان در جنگ World At War

مستند شبه جنگ The Fog Of WAR

مستند ناگفته های جنگ جهانی دوم Apocalypse: The Second World War

مستد ناو های هواپیما بر National Geographic HD: Supercarrier

مستند اسنایپرهای امریکایی US Army Sniper School 2011

  نظرات پيرامون اين محصول

نظري پيرامون اين محصول ثبت نشده است, شما مي توانيد به عنوان اولين نفر نظر خود را ارائه دهيد.

 ارسال نظر شما

نام
ایمیل
نظر شما
 
  اين محصول را به دوست خود پيشنهاد دهيد
شما مي توانيد اين محصول را به دوست خود معرفي نماييد , شايد دوست شما به اين محصول علاقه مند باشد

نام شما
ایمیل شما
نام دوست شما
ایمیل دوست شما
متن (اختیاری)