جستجو:       جستجوی پیشرفته    ورود / ثبت نام      
 سبد خرید شما خالیست !

سه شنبه, 1 اسفند, 1396    مستند نوستراداموس از خیال تا واقعیت (دوبله فارسی) History Channel: The Nostradamus Effect
    
مستند نوستراداموس از خیال تا واقعیت (دوبله فارسی) History Channel: The Nostradamus Effect
کد محصول: 1111854
4 عدد دی وی دی  

قیمت : 6,500  تومان
 
 نوستراداموس از خیال تا واقعیت

The Nostradamus Effect

محصول: History Channel

قابل اجرا در کامپیوتر و کلیه ی پلیرهای خانگی

دوبله فارسی

اطلاعات فیلم در:

1 دانلود فیلم مستند نبرد گربه سانان Cats Wars Lion vs Cheetah


هزاران سال است که تمامی فرهنگ‌ها پیش‌گویی‌هایی درباره‌ی روز رستاخیز ارائه‌داده‌اند، روزی که در آن دنیا با رخ دادن تحولاتی عظیم به پایان می‌رسد. برنامه‌ی نوستراداموس از خیال تا واقعیت، ترسناک‌ترین پیشگویی‌های انجام شده در تاریخ را با شما در میان گذاشته و با بررسی تحولات امروز دنیا، این تحولات را با پیشگویی‌های مورد نظر تطبیق می‌دهد. متخصصانی از رشته‌های گوناگون علمی پیش‌گویی‌های نوستراداموس، پیش‌گویی‌های کتاب مقدس، پیش‌گویی‌های افسانه‌ای، پیش‌گویی‌های هیروگلیف‌های مصری و دیگر پیش‌گویی‌های موجود در متون باستانی را واکاوی کرده تا رابطه‌ی بین رویدادهای امروز دنیا با این پیش‌گویی‌ها را کشف کنند. در این برنامه از علم و دانش بشری برای یافتن شواهدی استفاده می‌شود که ممکن است نشان از وجود ارتباط میان این پیشگویی‌ها و سناریوهای آینده‌ی دنیای ما داشته باشند. در هر قسمت از این برنامه، یک پیش‌گویی آخر‌الزمانی مطرح شده و رابطه‌ی بین پیش‌گویی‌ها مشابه دیگر فرهنگ‌ها با آن پیش‌گویی خاص مورد بررسی و واکاوی قرار می‌گیرد.

این مجموعه شامل ۱۲ قسمت کامل به شرح زیر است:

۱- The Third Antichrist – دجال سوم

تحسین‌شده‌ترین پیامبر تاریخ٬ نوستراداموس٬ ظهور سه دجالی را دید که بشریت را بلازده می‌کنند. اما آنها چه کسانی هستند؟ چه زمانی خواهند آمد و موجب بروز چه فجایعی خواهند شد؟ آیا ما می‌توانیم تصاویر نوستراداموس را به موقع رمزگشایی کنیم تا از بروز آخرالزمانی قریب‌الوقوع جلوگیری کنیم؟ بعضی‌ها می‌گویند حداقل دو تا از دجال‌های پیشگویی شده تا کنون ظاهر شده‌اند. نشانه‌های پنهان در نوشته‌های نوستراداموس به ناپلئون بناپارت٬ یکی از خونخوارترین حاکمان ستمگر تاریخ و امپراتور فرانسه ٬ به عنوان اولین دجال اشاره دارند. در کمال تعجب رباعی‌هایی دقیق هم به آدولف هیتلر٬ بدنام‌ترین دیوانه قرن بیستم به عنوان دجال دوم که حتی وحشتناک‌تر از اولی هم هست اشاره دارد.

۲- Da Vinci’s Armageddon – داوینچی و آرماگدون

آیا “لئوناردو داوینچی”، یکی از برجسته‌ترین فلاسفه، هنرمندان و مهندسین تاریخ، پیشگوئی بزرگ نیز بوده است؟ آیا تصورات او از ویرانی دنیا، آن چنان واضح بوده که تا آخرین روزهای عمر، ذهن خلاقش را تحت تاثیر قرار داده است؟ نشانه‌های پنهان در نقاشی‌ها، جملات رمزآمیز پیشگویانه و وقایع رخ داده در زندگی داوینچی، نشان می‌دهد که احتمالا او نیز همچون “نوستراداموس”، به مجازات قریب‌الوقوع نسل بشر در نتیجه‌ی عادات و رفتارهای غلط، اعتقاد داشته است.

۳- ۲۰۱۲ Extinction – 2012 سال پایان جهان

چگونه فرهنگی باستانی در جنوب آمریکا پیش‌بینی کرده که جهان در تاریخ ۲۱دسامبر سال ۲۰۱۲ در جریانی خشونت‌بار پایان خواهد یافت؟ مایان‌ها یک تقویم نجومی دقیق به نام شمارش طولانی ابداع کردند که ناگهان در سال ۲۰۱۲ متوقف می‌شود. این تاریخ که مقارن با اعتدالین زمستانی است، همچنین مصادف با هم‌ترازی نادری در کهکشان است که هر ۲۶،۰۰۰ سال یکبار اتفاق می‌افتد. آیا مایان‌ها فکر می‌کردند پس از پایان تقویمشان چه اتفاقی خواهد افتاد؟ و آیا فرهنگ‌ هایی دیگر از نقاط مختلف دنیا و از قرونی مختلف هم سال ۲۰۱۲ را به عنوان زمان فاجعه‌ بار پایان دنیا ذکر کرده‌اند؟

۴- Hitler’s Blood Oath – سوگند خونین هیتلر

آدولف هیتلر، بدنام­ترین مرد دیوانه در طول تاریخ، فردی قاتل، نژادپرست، دیکتاتور و گمراه­کننده میلیونها انسان بود.اما آیا این شیطان، نابغه و همچنین یک پیشگو بود؟ و آیا تصور می­کرد که که افکار منحرف و رفتار خشونت­بارش سرانجام بر کره زمین غلبه می­کند، حتی اگر آنقدر زنده نماند تا این اتفاق را به چشم خودش ببیند؟ پیشگویان مشهوری مانند نوستراداموس و اریک یان هانوسن، با پیشگویی‌های ترسناک خود اشاراتی به ترقی نامحتمل هیتلر کردند.هیتلر بنا بر ادعای خودش مسیح موعود بود که در زمانِ نیاز به نجات آلمان آمده بود.اما در عوض به غارت اروپا پرداخت و با ظهور خود، میلیونها کشته بر جا گذاشت.آیا او سومین ضدمسیحی بود که نوستراداموس پیش­بینی کرد؟ و عوامل مافوق­طبیعی در تلاش او برای بازسازی نژاد برتر آریایی، چه نقشی ایفا کردند؟

۵- The Apocalypse Code – قوانین آخرالزمان

اسحاق نیوتن یکی از بزرگترین نوابغ تاریخ به شمار می‌آید اما تعداد کمی می‌دانند که او تاریخ نابودی دنیا را هم پیش بینی کرده است. اگرچه او به خاطر کشف نیروی جاذبه و جبر و قوانین پایه ‌ی حرکات کیهانی مشهور است، ولی وجهی تاریک و معما گونه نیز در او وجود دارد.هزاران برگه از دست نوشته‌های خصوصی او که اخیراً پیدا شده‌اند، مردی را نشان می‌دهند که بطور پنهانی با کیمیاگری و پیشگویی‌هایی مربوط به کتاب مقدس، مشغول بوده است.

۶- Son of Nostradamus – پسر نوسترآداموس

در سال۱۹۹۴ یک کتاب دست نوشته‮ی مرموز که در کتابخانه‮ی واتیکان مخفی بود پیشگوییهایی را آشکار کرد که به مشهورترین پیشگوی تاریخ، میشل نوستراداموس منتسب میشدند. این “کتاب گمشده” از کجا آمده بود و نویسنده‌اش چه کسی بود؟ پاسخ این سوالات میتوانست میزان صحت تصاویر کتاب که خبر از پایان دوران میداد را مشخص کند. هرچند نام میشل نوستراداموس بر روی جلد کتاب درج شده اما برخی، نویسنده‮ی اصلی کتاب را پسر بزرگ نوسترداموس یعنی سزار میدانند.

۷- Secrets of the Seventh Seal – اسرار هفت مهر

مکاشفات یوحنا، بحث ­انگیزترین و ترسناک ­ترین کتاب از کتب مقدس را، پیامبری تبعید شده حدود ۲۰۰۰ سال پیش به رشته­ ی تحریر درآورده است. آخرین فصول عهد جدید به تشریح گمراهی نوع بشر در روزهای پایانی می­ پردازد. مدت هفت سال مرگ و ویرانی بی­ سابقه. مسیح هفت قفل را می­شکند که سه موج از خرابی به بار می­ آورد، خرابی­هایی طبیعی یا ساخته ­ی دست بشر، از آسمان و از اعماق زمین. دجال برمی­خیزد. طاعون، قحطی، جنگ و بلایای طبیعی بشریت را تطهیر می­کنند پیش از آن­که مسیح برای نبرد پایانی بین خیر و شر باز گردد. ولی دجال کیست؟ چه کسی از خشم خدا نجات پیدا می­کند؟ و این مکاشفه چه زمانی رخ خواهد داد؟

۸- Fatima’s Lost Prophecy – رسالت گمشده فاطیما

در سال ۱۹۱۷ سه کودک اهل شهر کوچک فاتیما در پرتغال ادعا کردند وسیله‮ ی اعمال پیشگویی‌ های الهی قرار گرفته ‮اند. آنها میگفتند مریم مقدس را دیده‮اند. آنها سه تصویر از مرگ و نابودی می‌بینند اما اجازه ندارند جزئیاتش را برملا کنند. دو تن از آن کودکان ظرف سه سال بعد از رویارویی با مریم می میرند اما نفر سوم که لوسیا نام دارد کلیسا را در جریان آن اسرار قرار میدهد.

۹- Satan’s Army – ارتش شیطان

یکی از حواریون به نام یوحنا کمی کمتر از صد سال پس از میلاد مسیح تصاویری را تجسم کرد که خبر از نبرد شیطان با خدا میداد. روایتی ترسناک از مرگ و نابودی که پایانِ بشیریت را رقم میزد. این پیشگویی که پر از نمادهای مختلف است، زنی را توصیف میکند که هیولایی هفت سر را میراند و برّه‮‌ای که چهار اسب سوار را آزاد میکند. این سواران، پیروزی، جنگ، قحطی و مرگ را با خود می آورند. آنچه کارشناسان را می‌ترساند این است که بسیاری از رویدادهایی که صحنه را برای تهاجم شیطان آماده می‌کنند هم اینک رخ داده‮‌اند.

۱۰- Doomsday Hieroglyphs – هیروگلیف های روز قیامت

پژوهشهای جدید و برنامه های مدرن کامپیوتری سرنخهای جدید را برایمان آشکار کرده و آینده مان را روشن خواهند کرد. چرا مصریان باستان باور داشتند که ستاره ی سرخی که “نابودگر” نام دارد و هر سه هزار سال یکبار به زمین نزدیک می شود در سال ۲۰۱۲ دوباره وارد عمل شده و تخریبهای فراوانی به بار خواهد آورد؟ کدام پیشگوییها در هرم بزرگ، خبر از این میدهند که سپتامبر۲۰۱۱ شروعی است بر سلسله رویدادهایی که پایان دوران را رقم میزنند؟ فراماسونرها چه نفشی در ایجاد این پیشگوییها وانتقال دانش مصریان باستان به آمریکای جدید دارند؟ آیا نابودی، سرنوشت محتوم همه‮ ی ماست؟! یا ما میتوانیم با جدی گرفتن هشدارهای پیشنیان خود این سرنوشت را تغییر دهیم؟

۱۱- Armageddon Battle Plan – نقشه آرماگدون

در سال ۱۹۴۷، تومارهایی باستانی در درون غارهایی در بیابان نزدیک به بحرالمیت کشف می‌شوند. یکی از این تومارها که امروز تومار جنگ خوانده می‌شود حاوی جزئیاتی ترسناک از نبردی آخرالزمانی است که در آینده رخ داده و به پایان کار دنیای ما می‌انجامد. آیا رویدادهای امروز با پیش‌ گویی‌های تومار جنگ مطابقت دارد؟ ساکنان دو هزار سال پیش قمران که مرگ قریب‌ الوقوع خود را حتمی می‌دیدند، تومار جنگ و دیگر سندهای عبری کتاب مقدس را پنهان می‌کنند و چیزی نمی‌ گذرد که این پیش‌ گویی ترسناک آخر‌الزمان در زیر ماسه‌های صحرا ناپدید می‌شود و منتظر دست تاریخ می‌ماند تا روزی به سراغش آید.

۱۲- The Rapture – جذبه

با ناپدید شدن میلیون‌ها نفر از ساکنین کره‌ ی زمین، یکی از پیشگوئی‌های موجود در انجیل با عنوان “جذبه ” تحقق یافته، وحشت غیرقابل تصور، پیش روی بازماندگان قرار می‌گیرد. مطابق پیشگوئی “پل ِ مقدس”، زمانی فرا می‌رسد که تمامی مسیحیان واقعی، به صورت ناگهانی به آسمان عروج کرده و با مسیح ملاقات خواهند کرد. این اتفاق، پیش از گرفتار شدن گناهکاران به عذاب نهائی خداوند صورت خواهد گرفت. حتی در آئین “هوپی” بومیان آمریکا نیز، پیش بینی شده که مومنین، پیش از وقوع جنگ نهائی میان خیر و شر، از زمین بیرون برده خواهند شد.

در ادامه می توانید  توضیحات تکمیلی انگلیسی را مشاهده کنید.HISTORY™ reveals the most chilling of these prophecies in an attempt to find correlations between today’s unfolding events and the predictions that may have foreshadowed them. A broad range of experts deconstruct the prophecies of Nostradamus, as well as those contained in the Bible, within mythology, in hieroglyphs and across other ancient texts, identifying remarkable correlations between today’s unfolding events and prophesies of the past. Scientific evidence supporting the possible association between these prophecies and corresponding future scenarios will be uncovered, as the connection between the prophecy in question and prophecies from other cultures are explored.برای مشاهده ی پکیج های ویژه فیلم های مستند اینجا را کلیک کنید.
برای دانلود رایگان فیلم های مستند اینجا را کلیک کنید.
برای مشاهده ی سایت تخصصی فیلم های انیمیشن اینجا را کلیک کنید.
  محصولات مرتبط

پیشگویی های نوسترآداموس Nostradamus 2012

مستند مهندسی یک امپراطوری History Channel Engineering An Empire

امپراطوری مغول ها History Channel: The Mongol Empire

مستند داستان واقعی چه گوارا History Channel The True Story Of Che Guevara

مستند مصر باستان History Channel Ancient Egypt

سری کامل مستند نبرد های هوایی History Chanel Dogfight

  نظرات پيرامون اين محصول

نظري پيرامون اين محصول ثبت نشده است, شما مي توانيد به عنوان اولين نفر نظر خود را ارائه دهيد.

 ارسال نظر شما

نام
ایمیل
نظر شما
 
  اين محصول را به دوست خود پيشنهاد دهيد
شما مي توانيد اين محصول را به دوست خود معرفي نماييد , شايد دوست شما به اين محصول علاقه مند باشد

نام شما
ایمیل شما
نام دوست شما
ایمیل دوست شما
متن (اختیاری)