جستجو:       جستجوی پیشرفته    ورود / ثبت نام      
 سبد خرید شما خالیست !

جمعه, 24 آذر, 1396    خرید مستند بر روی هارد اکسترنال

فروش کلیه مجموعه های وب سایت فیلم مستند بر روی هارد اکسترنال با قیمتی باور نکردنیشما مشتریان عزیر با پرداخت مبلغ ناچیز 100 تومان به ازای هر گیگ می توانید آرشیو کاملی از برترین مستند های جهان را تهیه نمایید.
این وب سایت دارای آرشیو جامعی از مستند های معتبر ترین کمپانی های جهان با کیفیت HD و  Full HD می باشد.


تعرفه ها

حداقل حجم انتخابی برای مشتریان 500 گیگ می باشد؛ به عبارت دیگر عزیزانی که لیست انتخابی مستندهایشان پایین تر از 500 گیگ می باشد برایشان ارسال نخواهد شد.


شما می توانید هزینه ی کپی اطلاعات بر روی هارد اکسترنال را در جدول زیر مشاهده نمایید.

همچنین هزینه تقریبی هارد اکسترنال در جدول زیر نمایش داده شده است.
توجه:

1/ تمامی هارد های اکسترنال با گرانتی های معتبر ارائه خواهد شد.
2/ عزیزانی که هارد اکسترنال دارند، می تواند پس از هماهنگی با کارشناسان ما، هارد خود را جهت کپی اطلاعات از طریق اداره پست ارسال کنند.
3/ ارسال هارد اینترنال بلامانع بوده و عزیزان می تواند این نوع هارد را ارسال نمایند.

(آدرس برای ارسال هارد: مازندران بابل خیابان امام خمینی کوچه حمزه سید الشهدای 2 پ 39  مافی  کد پستی : 4714843455)

تذکر مهم»

1/ هارد ارسالی حتما فرمت شده باشد و هیچ گونه اطلاعاتی بر روی هارد وجود نداشته باشد، در غیر این صورت وب سایت فیلم مستند هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات شخصی شما نخواهد داشت.
2/ عزیزانی که هارد خود را برای شرکت ارسال می کنند حتما در بسته بندی ضد ضربه به همراه بیمه باشد. (اداره پست این کار را انجام می دهد)


نحوه ی سفارش

برای ثبت سفارش دو روش پیشنهاد می شود:

 1/ لیست انتخابی و شماره تماس خود را در یک فایل ورد به نشانی الکترونیکی komeil.mafi@yahoo.com ارسال کنید. طی 24 ساعت، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
2/ از طریق همین وب سایت مستند های دلخواه را ثبت کنید و در قسمت پیغام  جمله ی " هارد اکسترنال " را یاداشت فرمائید  تا در اسرع وقت همکاران ما برای هماهنگی با شما تماس بگیرند. (روش پیشنهادی وب سایت فیلم مستند)
چرا هارد اکسترنال


باید توجه داشت  که دی وی دی ها پس از مدتی خط  و خش می گیرند و خراب می شوند این در صورتی است که چنین اتفاقی برای هارد اکسترنال رخ نمی دهد؛ همچنین شما با رایت اطلاعات بر روی دی وی دی دیگر قادر به پاک و جایگزینی اطلاعات بر  روی آن نخواهید بود اما در هارد اکسترنال تمامی این کارها قابل انجام است.

در نگاه اول هزینه خرید اکسترنال به همراه کپی اطلاعات به جای دی وی دی بیشتر به نظر می آید اما  باید بدانید که 1 ترابایت اطلاعات بر روی دی وی دی برابر با 250 حلقه دی وی دی می باشد. هزینه ی کپی هر حلقه 2500 تومان بوده  با یک ضرب ساده هزینه ی اطلاعات با حجم 1 ترابایت بر روی 250 حلقه برابر 625 هزار تومان می شود. این در صورتی است که هزینه ی تمام شده کپی 1 ترابایت مستند بر روی هارد اکسترنال برابر 310 هزار تومان است. 

نحوه ی ارسال

سفارشات در بازه زمانی 2 تا 7 روزه آماده و به سراسر کشور ارسال خواهند شد.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09390111289 تماس حاصل فرمائید.

تذکر: شماره فوق فقط و فقط برای سفارشات هارد بود و عزیزانی که می خواهد سفارشاتی که بر روی دی وی دی رایت می شوند را پیگیری نمایند، لطفا با شماره اصلی سایت تماس حاصل فرمایند.